Hakkımızda

Foto Kutsal Kurucusu İbrahim Binicioğlu

Yarım Asırlık Varoluş Hikayemiz!

Firmamız 1953 ten beri İstiklal caddesinde Galatasaray lisesi karşısında hizmet vermektedir. Dede'den babaya, babadan oğula yıllardır bu mesleğin varoluş hikayesini yazmaktayız.

 

Kutsal Foto olarak bizler, mezar resmini, Türkiye de ilk yapan Fotoğraf Stüdyosuyuz. Türkiyenin hemen hemen her ilinde ki, Granit, Mermer yada porselen mezar taşlarında, yarım asırdır hizmet vermekte olan bizlerin kutsal foto olarak imzası bulunmaktadır...

 

Bunun yanında; biometrik fotoğraf, pasaport resmi, fotoğrafı, vize resmi ve fotoğrafı, düğün nişan, sünnet, çocuk doğum, stüdyo çekimleri, ajanslar için stüdyo çekimleri, portre fotoğrafı çekimi, amatör resim, siyah beyaz resim, çekimleri de halen yapılmaktadır.

 

Ayrıca, bu nostaljik fotoğraf stüdyomuza çok sayıda ünlü sanatçı, müzisyen, oyuncu, tiyatrocular kuruluşumuzdan beri gelmeye devam etmektedir.

 

100.000 nin üzerinde bir arşive sahip olan kutsal foto, nostaljik bir fotoğraf stüdyosudur. Stüdyo Kutsal olarak da tanınan stüdyomuz konsoloslukların biometrik fotoğraf kalıpları konusunda denenmiş ve onaylanmıştır. Bir çok konsolosluğa çok yakındır.

 

Son olarak stüdyomuz, İstanbul barosunada yakın olup, avukatların ruhsat resimlerini çektirmek içinde tercih ettiği bir mekandır.