top of page

Hakkımızda

Foto Kutsal Kurucusu İbrahim Binicioğlu

1969'dan bugüne Taksim Foto;


Firmamız 1953 ten beri İstiklal caddesinde Galatasaray lisesi karşısında Taksim Foto / Kutsal Foto olarak hizmet vermektedir. Dede'den babaya, babadan oğula yıllardır bu mesleğin varoluş hikayesini yazmaktayız.

 

Kutsal Foto olarak bizler, mezar resmini, Türkiye de ilk yapan Fotoğraf Stüdyosuyuz. Türkiyenin hemen hemen her ilinde ki, Granit, Mermer yada porselen mezar taşlarında, yarım asırdır hizmet vermekte olan bizlerin taksim foto olarak imzası bulunmaktadır...

 

Taksim foto olarak bizler; vesikalık fotobiometrik fotoğraf, pasaport resmi, pasaport foto, vize resmi, visa foto, avukat fotoğrafları ve avukat resimleri, düğün nişan, sünnet, çocuk doğum fotoğrafları, stüdyo çekimleri, ajanslar için stüdyo çekimleri, portre fotoğrafı çekimi, amatör resim, siyah beyaz resim, çekimleri de halen yapmaktayız.

 

Ayrıca, bu nostaljik fotoğraf stüdyomuza çok sayıda ünlü sanatçı, müzisyen, oyuncu, tiyatrocular kuruluşumuzdan beri gelmeye devam etmektedir.

 

100.000 nin üzerinde bir arşive sahip olan kutsal foto, nostaljik bir fotoğraf stüdyosudur. Stüdyo Kutsal olarak da tanınan stüdyomuz konsoloslukların biometrik fotoğraf kalıpları konusunda denenmiş ve onaylanmıştır. Bir çok konsolosluğa çok yakındır.

 

Son olarak stüdyomuz, İstanbul barosunada yakın olup, avukatların ruhsat resimlerini çektirmek içinde tercih ettiği bir mekandır.

bottom of page